Olej Soft Cotton

Aroma olej s obsahom certifikovaného dezinfekčného prvku.
S vôňou jemnej bavlny.
Účinkuje na baktérie, vírusy, spóry a plesne (vrátane koronavírusu).
Určený na celodenné používanie v originálnych difuzéroch New Aroma.
Zabezpečí preventívnu dezinfekciu vzduchu a všetkých povrchov.

Zobraziť viac

9,90 

  • 20ml (pre eMotion)
  • 100ml (pre Mini a Tower)
  • 200ml (pre Basic)
Zrušiť výber

Katalógové číslo: 901103-sc Kategória:
Doprava zdarma pri nákupe nad 200 €

Do tejto vonnej kompozície bol na základe chemickej reakcie pridaný prvok, ktorý funguje bakteriocídne, virocídne, sporicídne a fungicídne. Prostredníctvom originálnych aroma difuzérov sa olej zatomizuje a čiastočky vône o veľkosti niekoľko mikrometrov sa dostanú do vzduchu. Tam dochádza k vyparovaniu dezinfekčného prvku a jeho premene na plyn. Vďaka rozpínavosti plynov sa dostanú častice dezinfekcie do všetkých častí miestnosti.

Dezinfekčný prvok pridaný do aroma oleja je absolútne zdravotne nezávadný , dokonca zdraviu prospešný, pretože sa bežne používa na dezinfekciu pokožky a slizníc. Taktiež sa používa v liečebných kúpeľoch na inhaláciu a rôzne kúpeľné kúry.

Vonné oleje obsahujú množstvo dezinfekčného prvku pod inhalačnou hladinou (v porovnaní s hladinou v minerálnych vodách, ktoré sa používajú na inhalácie). Pri pravidelnom a dlhodobom používaní sa množstvo dezinfekčného prvku v ovzduší a na povrchoch naakumuluje a vytvorí “ochrannú bariéru”, čím sa výrazne zvýši jeho účinnosť.

Táto dezinfekcia má svoje uplatnenie najmä v rizikových prostrediach ako sú čakárne u lekárov, ambulancie, klientské centrá, kde na jednom mieste sa stretá viacero ľudí. Určite ide o zaujímavé riešenie pre kaviarne, reštaurácie, fitness centrá a maloobchodné prevádzky.

A samozrejme pre nás všetkým je to spôsob ako si vytvoriť príjemnú vôňu domova, ktorá pôsobí proti vírusom a baktériám v našich domovoch, kanceláriách i autách.

Hmotnosť -
Objem

20ml, 100ml

Vôňa

Soft Cotton

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.